Naturalne kosmetyki ziołowe Bellis Natura.

Firma Bellis Natura to polska rodzinna firma, którą powołaliśmy do istnienia w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientek powrotem do naturalnych i zdrowych kosmetyków zawierających w swoim składzie ECO komponenty. Klientek świadomych, które płacąc za kosmetyk chcą płacić za luksusowe składniki a nie tylko za luksusowe opakowanie i reklamę telewizyjną produktu.

To właśnie dla tych osób, bardzo wymagających i wybrednych, stworzyliśmy linię fitokosmetyków w 100% naturalnych bez sztucznych chemicznych dodatków takich jak: konserwanty, parabeny, sztuczne aromaty i barwniki oraz innych często stosowanych chemicznych komponentów.

Składniki aktywne naszych kosmetyków są pochodzenia roślinnego. Rośliny są bowiem bardzo bogatym źródłem naturalnych substancji, wykazujących aktywność biologiczną tzn takich, które wywierają wpływ na komórki i tkanki naszego organizmu. W czasach nam współczesnych poznano molekularne mechanizmy oddziaływania poszczególnych ziół z komórkami skóry co stało się podstawą zastosowania ich jako składowe mieszanek ekstraktów w naszych kosmetykach. Dodatkowo użycie kilku składników roślinnych pozwala na uzyskanie lepszych efektów ponieważ zastosowane zespołowo mogą działać w pełnej harmonijnej współzależności uzupełniając się nawzajem. W składzie naszych produktów jest ogromna ilość ekstraktów ziołowych na co masz dowód w postaci wyraźnego naturalnego koloru i zapachu poszczególnych produktów.

Opracowując skład produkowanych ręcznie kosmetyków powróciłam do tradycyjnych starych sprawdzonych receptur opartych tylko na naturalnych składnikach, z których każdy dodatkowo wywiera korzystny wpływ na Twoją skórę (sprawdź skład naszych produktów).

W trosce o swoich klientów dołożyłam wszelkich starań aby produkty firmowane znakiem Bellis Natura były wysokiej jakości. W ich składzie znajdują się tylko naturalne komponenty w dużej ilości. Co niestety u osób szczególnie wrażliwych, uczulonych na którykolwiek ze składników może powodować odczyny alergiczne. Dlatego jeśli wiesz, że jeden ze składników może podrażniać Twoją skórę skontaktuj się ze mną a ja specjalnie dla Ciebie zmodyfikuję skład wybranego przez Ciebie produktu. Dzięki temu otrzymasz kosmetyk, który został zaprojektowany i wyprodukowany tylko dla Ciebie.

Pamiętaj nasze kosmetyki tworzymy z pasją a cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie. Dlatego siłą rzeczy produkty  Bellis Natura powstają na małą skalę tylko w krótkich seriach ale właśnie to gwarantuje Ci, że są one zawsze świeże.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.

 

Z wyrazami szacunku (producent):

 

Dr n. med. Joanna Skubis-Zegadło

 

 

 

 

 

Polecane kosmetyki ekologiczne